Zakázkové zpracování plechů

Instruktor/ka praktické výuky ve svářečské škole

Informace o pozici

Pro firemní Svářečskou školu hledáme kolegu se zájmem a nadšením pro svařování a nové technologie na pozici instruktora pro praktickou výuku.

Náplň práce:
Organizace a vedení praktické výuky Svářečské školy.
Zajištění chodu svářečské dílny.
Příprava materiálu pro výuku.
Komunikace s účastníky kurzů.

Požadavky:
Certifikát Instruktor svařování CWS ANB.
Platný svářečský průkaz.

A také certifikáty:
- 111 dle EN ISO 9606-1
- 131 dle EN ISO 9606-1
- 135 dle EN ISO 9606-1
- 141 dle EN ISO 9606-1, 2
Nemáš všechny požadované certifikáty? Nevadí. V rámci naší svářečské školy dostaneš prostor si své vzdělání doplnit.

Samostatnost, kreativita, příjemné vystupování a trpělivost..

Nabízíme:
Práce v české výrobní společnosti s tradicí -  na hlavní pracovní poměr, ranní směny.
Finanční ohodnocení odpovídající znalostem a zkušenostem.
Flexibilní pracovní doba.
Možnost osobního rozvoje a dalšího vzdělávání.
Příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu.
Příspěvek na sportovní a kulturní aktivity, firemní akce.

Máte zájem o tuto pozici?

Vybrat soubor Soubor nevybrán
* - povinné položky